Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Придніпрянська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21051987) був реорганізований і увійшов до складу Кобеляцької громади

Секретар Придніпрянської сільської ради - Ярош Тамара Василівна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Ярош Тамара Василівна, народилася 30 червня 1961 року у селі Радянське. Кобеляцького району, Полтавської області в селянській сім’ї.

Батько – Ярош Василь Ілліч, 05.05.1926 р.н. – помер 24.07.2014 року.

Мати – Ярош Ганна Петрівна, 12.10.1925 р.н. – померла 10.04.2015 року.

У 1968 році пішла до 1 класу Радянської середньої школи, закінчила у 1978 році, здобула повну загальну середню освіту.

З 1978 по 1982 роки працювала бібліотекарем Радянської сільської бібліотеки-філіалу Кобеляцької централізованої системи.

З 1983 по 1986 роки – лаборант хімічного аналізу Дніпровського машино- будівничого заводу м. Дніпропетровська.

З 1987 по 2002 роки – інспектор військово-облікового столу та відповідальна за ведення паспортної роботи Радянської сільської ради, Кобеляцького району, Полтавської області.

07.08.2002р. рішенням другої сесії двадцять четвертого скликання Радянської сільської ради обрана секретарем сільської ради, де і працюю четверте скликання на даній посаді.

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони їхньої символіки», Постанови Верховної Ради України «Про перейменування окремих населених пунктів та районів», рішення шостої сесії Радянської сільської ради сьомого скликання від 12.07.2016р. – секретар Придніпрянської сільської ради.

За час роботи в органах місцевого самоврядування неодноразово нагороджувалася грамотами Кобеляцької районної державної адміністрації та Кобеляцької районної ради за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, ініціативу і наполегливість у відстоюванні інтересів громадян, активну громадянську позицію.

Загальний трудовий стаж складає – 37 років, у органах місцевого самоврядування – 30 років, з них на виборній посаді – 15 років.

Не одружена.

Маю доньку – Андрієнко (у шлюбі Тарасенко) Катерину Миколаївну, 03.03.1992 р.н., спеціаліста І категорії деканату університету митної справи та фінансів м. Дніпро.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування