Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Придніпрянська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21051987) був реорганізований і увійшов до складу Кобеляцької громади

Придніпрянський сільський голова - Горбенко Володимир Ілліч

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Горбенко Володимир Ілліч, народився 26 лютого 1959 року у селі Радянське, Кобеляцького району, Полтавської області в селянській сім’ї.

Батько – Горбенко Ілля Пилипович, 1926 р.н. – помер 22.11.1995 року.

Мати – Горбенко Марія Пимонівна, 1925 р.н. – померла 10.05.2009 року.

З 1996 по 1976 роки навчався в Радянській середній школі.

З 1976 по 1979 роки – студент Дніпропетровського механічного технікуму, де здобув середню-спеціальну освіту за фахом технік-механік по двигунах літаючих апаратів.

1979-1981 роки служба в рядах Радянської Армії.

З 1981 по 1994 роки працював в колгоспі «Радянський» на посадах – бригадира будівельної бригади, далі постачальником.

Рішенням Радянської сільської виборчої комісії від 17.08.1994р. обраний головою Радянської сільської ради, де і працюю п’яте скликання сільським головою.

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони їхньої символіки», Постанови Верховної Ради України «Про перейменування окремих населених пунктів та районів», рішення шостої сесії Радянської сільської ради сьомого скликання від 12.07.2016р. – Придніпрянський сільський голова.

За час роботи в органах місцевого самоврядування неодноразово нагороджувався грамотами та подяками Кобеляцької районної державної адміністрації, Кобеляцької районної ради ветеранів за багаторічну плідну співпрацю та вагомий особистий внесок у вирішенні питань соціального захисту ветеранів та соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Загальний трудовий стаж складає – 38 років, у органах місцевого самоврядування – 23 роки, з них на виборній посаді – 23 роки.

Одружений.

Дружина – Горбенко Тетяна Федорівна, 30.12.1961 р.н., комірник СК «Радянський».

Маю двох дітей: сина – Горбенка Сергія Володимировича, 15.10.1983 р.н. та доньку – Горбенко (у шлюбі Дорохову) Наталію Володимирівну, 19.04.1985 р.н.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування