Депутатський корпус

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

№ округу

Суб’єкт висування

Партія висування

партійність

Посада, місце роботи,
посада в раді

Освіта, науковий ступінь

1.

Ляш Володимир Данилович

18.07.1959

№1

самовисування

-

позапартійний

Кобеляцька філія «Полтаваобленерго», електромонтажжер,
заступник голови постійної мандатної комісії з питань депутатської діяльності та етики

професійно-технічна

2.

Григоренко Леся Володимирівна

28.12.1968

№2

самовисування

-

позапартійна

ДНЗ «Сонечко» завідувач, секретар постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту

вища

3.

Кинебас Анжеліка Володимирівна

09.09.1969

№3

самовисування

-

позапартійна

Придніпрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, завуч, голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту

вища

4.

Филь Тетяна Іванівна

19.12.1959

№4

самовисування

-

позапартійна

Придніпрянська сільська рада, головний бухгалтер, заступник голови постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін

професійно-технічна

5.

Курінний Володимир Іванович

18.08.1970

№5

самовисування

-

позапартійний

Придлніпрянська сільська рада, спеціаліст-землевпорядник, голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

вища

6.

Санісало Роман Леонідович

03.11.1978

№6

-

політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

позапартійний

СК «Радянський», заступник начальника цеху тваринництва, голова постійної мандатної комісії з питань депутатської діяльності та етики

вища

7.

Очкас Тамара Сергіївна

04.10.1961

№7

самовисування

-

позапартійна

Придніпрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель, заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту

вища

8.

Кіяниця Альона Віталіївна

03.10.1976

№8

-

політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

позапартійна

фізична особа-підприємець, член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту

повна загальна середня

9.

Чудо Тетяна Миколаївна

07.10.1961

№9

самовисування

-

позапартійна

СК «Радянський», завідуюча складом, секретар постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін

професійно-технічна

10.

Блоха Ніна Володимирівна

10.03.1956

№10

самовисування

-

позапартійна

Придніпрянське відділення зв’язку, завідувач, секретар постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

повна загальна середня

11.

Продан Інна Андріївна

19.09.1978

№11

-

політична партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

позапартійна

безробітна, секретар постійної мандатної комісії з питань депутатської діяльності та етики

повна загальна середня

12.

Ярош Тамара Василівна

30.06.1961

№12

самовисування

-

позапартійна

Придніпрянська сільська рада, секретар

повна загальна середня

13.

Григоренко Віктор Михайлович

11.11.1961

№13

самовисування

-

позапартійний

СК «Радянський», завідуючий механічною майстернею, заступник голови постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

вища

14.

Пушкар Максим Олександрович

21.01.1977

№14

самовисування

-

позапартійний

СК «Радянський», начальник цеху тваринництва, голова постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін

вища

Логін: *

Пароль: *